052-857-3111 / 08-8574162 :לקבלת מידע

החיים שלכם במקום הראשון אצלנו!

שירותי הביטוח שלנו

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח, ומכסים את כל סוגי המקרים

דואגים לעתידכם ועתיד יקיריכם? אם אתם מאלה שדואגים לעתיד, ורוצים לבטח עצמכם לימי הפנסיה או להבטיח את רווחת בני המשפחה שלכם, חלילה במקרה של מוות, אז רצוי שתרכשו לעצמם ביטוח חיים!

לביטוח חיים מטרה בסיסית והיא להגן על היקרים שלכם מפני קשיים כלכליים במקרים כמו מוות, נכויות או מחלות קשות שלכם כמפרנסים, שיכולים לפגוע באורח חיי המשפחה ובהכנסות.

ישנם שני סוגים עיקריים של כיסוי ביטוח חיים: כיסוי מפני מוות (ריסק) וכיסוי מפני אובדן כושר עבודה.

אל תיקח סיכון! פוליסת ביטוח חיים למקרה מוות (ריסק) מבטיחות בסיס כלכלי לבני משפחתך. העיקרון הוא פשוט – ביטוח חיים נותן כיסוי כספי לסיכונים שונים ועל כן מכונה בשם “ריסק” (Risk). אם חלילה יתרחש אסון שמכוסה בביטוח החיים, אנחנו נשלם למשפחתך את סכום הביטוח על מנת להבטיח את רמת החיים ואת השקט הכלכלי של יקירייך!

היערכו מבעוד מועד למקרים כמו:

  • מוות המבוטח
  • אובדן כושר עבודה

על מנת להבטיח את יציבותה הכלכלית של המשפחה ורווחת המוטבים גם בזמנים קשים!

הגנו על עתידכם! לעיתים אנחנו כל כך עסוקים בחשיבה על ההווה, שאנחנו שוכחים לחשוב איך יראה העתיד שלנו, ומה אנחנו יכולים לעשות כדי להבטיח עתיד טוב ככל הניתן. תאונה או מחלה עלולות לעצור לצערנו את מירוץ החיים, לפגוע בעתיד, ולהפוך את המציאות לכאב פיזי ונפשי, להוצאות כספיות גבוהות, לשינוי באורח החיים שלכם ושל בני משפחתכם, לפגיעה בכושר העבודה והפרנסה ובעיקר לפגום באיכות החיים שאליה התרגלתם כל כך. ביטוח אובדן כושר עבודה מבטיח לך שקט כלכלי באמצעות פיצוי חודשי שישולם לך כתוצאה של אובדן כושר עבודה ואי היכולת לפרנס, וזאת בעקבות מחלה או תאונה. כך תוכל לחסוך לעצמך דאגה אחת בחיים, שהיא הפגיעה ברמת החיים שלך ומשפחתך, ופשוט להתמקד בהחלמה ובטיפול.

ביטוח חיים דרך הפניקס חברה לביטוח

אצלנו תוכלו לרכוש ביטוח חיים בהנחה קבועה של 40% לכל החיים!

מתחייבים למחיר הנמוך ביותר
ליווי אישי צמוד במהלך הפעלת הביטוח
הכוונה מקצועית בבחירת הביטוח
עובדים מול כל חברות הביטוח

רוצים לדעת מהו ביטוח החיים המשתלם ביותר?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר עוד היום!

33