052-857-3111 / 08-8574162 :לקבלת מידע

סיקסו סוכנות לביטוח

איתך לאורך כל הדרך

מי אנחנו

סיקסו הינה סוכנות לביטוח בגן יבנה העוסקת במגוון תחומים כמו: ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח מנהלים, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח לעסקים וביטוח לכלים כבדים. לשכירים ועצמאים כאחד.

סיקסו סוכנות לביטוח הוקמה על-ידי סיקסו שני (רוזט), כאשר החזון עליו סיקסו מושתתת היא דאגה לרווחת הלקוחות והעובדים והבטחת עתידם ועתיד יקיריה, תוך שמירה על אדיבות, מקצועיות ושירותיות. מיום ההקמה, שמנו לנו לדגש להעניק ללקוחותינו יחס אישי ומסור ולדאוג לביטחונם בהווה ובעתיד. על כן המוטו שלנו הוא "מחזירים לכם את השקט הנפשי", כי בעוד אנחנו נדאג לביטחונכם, בכל מקום ובכל זמן וסיטואציה, אתם תוכלו להיות רגועים ולהמשיך וליהנות מהרגעים הקסומים והקטנים בחיים.

סיקסו החלה לפעול כבר בשנת 1992, ומשרתת כיום למעלה מ-4000 לקוחות מרוצים. סיקסו מעסיקה 4 סוכנים, מבסיסה ב- גן-יבנה אשר כל מטרתם היא להעניק שירות איכותי ואדיב וליווי מקצועי ללקוחות, תוך הבנת המגמות והשינויים המתרחשים בתחום על מנת להעניק את הכיסויים  והפנסיות הכי טובות בשוק!

אנחנו בסיקסו מקדישים את כל מאמצינו להמשיך ולשפר את השירות, לבסס כלים טכנולוגיים מתקדמים, כך שלקוחותינו ייהנו מחוויית השירות ההולמת ביותר.

הבחירה בסיקסו היא בחירה במקצועיות, אמינות ואדיבות!

סיקסו היא בעלת ידע רב בתחום- בסיקסו אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים בענפי הביטוח השונים כמו: תחום ביטוח הבריאות, תחום חיסכון ארוך טווח ובתחום הביטוח הכללי (אלמנטרי).

אל תפספסו עוד יום – התקשרו עכשיו למספר 052-857-3111, ותתחילו לחיות בביטחון! אנחנו בסיקסו כבר נדאג לשמור עליכם.

כי אנחנו בסיקסו שמים אתכם – הלקוחות שלנו – במקום הראשון, ותוך התחשבות בצרכיכם, ברצונותיכם ובכם, נתאים לכם "כמו כפפה ליד" את הביטוח הטוב ביותר. לא נשקוט עד שתהיו מרוצים!

בחירה בסיקסו היא בחירה לכל החיים, כי הליווי הצמוד, התמיכה, והיחס החם, יישארו איתכם בכל שלב, בכל זמן ובכל מקום אליו תגיעו. הביטחון שלכם הוא הדאגה שלנו!
סיקסו היא בעלת ידע רב בתחום, וצברנו ניסיון במתן שירותי ביטוח ללקוחותינו והתמקצענו בכלל ענפי הביטוח שהם: תחום ביטוחי הבריאות, תחום החיסכון ארוך הטווח ותחום הביטוח הכללי.

• תחום ביטוחי הבריאות כולל את ביטוח הבריאות וביטוח נסיעות לחו"ל. מבוטחינו יכולים ליהנות משירותים מקצועיים בתחום הרפואה, תשתית שירות מתקדמת ומקצועית בעקבות הקשרים שלנו עם בתי החולים בארץ ובחו"ל, ספקים רפואיים ועוד. סיקסו שמה דגש על חדשנות טכנולוגית ופיתוח מגוון רחב של חבילות בריאות שיציעו תכניות שכוללות ביטוח ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד. בסיקסו לוקחים בחשבון את צרכיי הלקוחות, וחבילות הביטוח מותאמות לצרכיו ולכיסו של כל לקוח!

• תחום החיסכון ארוך הטווח כולל את ביטוח החיים. סיקסו מאפשרת באמצעות ביטוח החיים לשמור על בסיס כלכלי יציב במקרה של מוות או נכויות שעלולות לפגום ביכולת הכלכלית של המשפחה. בחירה בביטוח חיים במקרה של מוות, או בעקבו אובדן כושר עבודה, תחסוך ממך "דאגה אחת פחות". עם ביטוח החיים, תוכלו לזכות ביציבות כלכלית גם בזמנים קשים.

• תחום הביטוח הכללי כולל את ביטוח הרכב, ביטוח משכנתא וביטוח תאונות אישיות. ביטוח לרכב יותאם עבורכם באופן המשתלם ביותר, כך שתוכלו ליהנות מביטוח מקיף לרכב, ביטוח צד ג' וביטוח חובה לרכב, הכי טובים בשוק! עם הביטוחים הללו מגיעים מגוון של שירותים שאנו יודעים שתשמחו ותרצו לקבל; ביטוח מבנה למשכנתא יגן עליכם מפני נזקים אפשריים למבנה הדירה וביטוח החיים למשכנתא מבטיח את החזר יתרת ההלוואה לבנק במקרה של מות אחד הלווים; ביטוח תאונות אישיות יעזור לכם להתמודד עם תאונות לא צפויות ונזק לגוף שעלולים לפגום ביכולת הכלכלית שלכם ושל משפחותיכם, וזאת על-ידי מתן פיצוי כספי הולם, בהתאם לפוליסה.

בסיקסו אנחנו עושים את כל המאמצים להבין את הצרכים הייחודים של לקוחותינו ולהתאים עבורם את הביטוחים הכי משתלמים וטובים שיוכלו לקבל בשוק! החזון הוא להעניק שירות מקצועי ואדיב, וברמה הגבוהה ביותר.

למה אנחנו

 

הכוונה מקצועית

עולם הביטוח מלא בילבול עבור כל שאינו בקי בו. אנחנו נעזור לכם להבין מה מתאים לכם.

ליווי אישי

מהרגע שנתתם בנו את אמונכם לנהל את תיק הביטוח שלכם אנחנו איתכם יד ביד בליווי מקצועי לאורך שנים.

כל חברות הביטוח

אנו עובדים מול כל חברות הביטוח וכך אנו יכולים לדאוג לכם לכיסוי מלא, מותאם אישית.

טכנולוגיה מתקדמת

עבודתנו לא מסתפקת בכוח אדם כישרוני, אלא גם בכלים מתקדמים ומהפכניים.

מתחייבים למחיר הנמוך ביותר*

אנחנו בסיקסו נעשה הכל כדי שתשלם את המחיר הנמוך ביותר עבור הכיסוי הרחב ביותר!

מעל 30 שנות ניסיון מצטברים

העובדים שלנו הוכשרו ברמה הגבוהה ביותר, וצברו יחדיו ניסיון עשיר בעולם הביטוח.

אין לכם מושג על מה אתם משלמים? אנחנו נעשה לכם סדר בביטוחים!

 

השאירו פרטים, וסוכן שלנו יצור עמכם קשר עוד היום! נתאם לכם פגישה, ונראה לכם כיצד תוכלו לחסוך עד אלפי שקלים בשנה בתיקי הביטוח השונים שברשותכם.

הצוות שלנו

 

הצוות המקצועי שלנו מחזיק בניסיון מצטבר של מעל 30 שנה בתחום הביטוח.

חיים סיקסו

חיים סיקסו

סוכן ביטוח כללי משנת 1997.

שני סיקסו

שני סיקסו

סוכנת ביטוח פנסיוני משנת 1993.

ארז סיקסו

ארז סיקסו

סוכן ביטוח פנסיוני משנת 2010.

צרו קשר