052-857-3111 / 08-8574162 :לקבלת מידע

אנחנו ננהל את הביטוח בשבילכם!

שירותי הביטוח שלנו

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח, ומכסים את כל סוגי המקרים

אתם עובדים קשה בהווה בניסיון להבטיח את עתידכם ואת עתיד משפחתכם. אבל מה יקרה כשהעתיד הזה יגיע, איך תבטיחו את השקט הכלכלי שאתם עובדים כה קשה עבורו? – כדאי שתחשבו על ביטוח מנהלים. לא משנה מה תרצו לעשות בגיל פרישה, בין אם לראות את העולם, או לבלות בחיק המשפחה, אתם זקוקים לביטוח מנהלים שיענה בדיוק על הצרכים הספציפיים שלכם, ויעזור לכם להגשים את כל חלומותיכם.

ביטוח מנהלים משמש כאחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני בישראל. חיסכון זה מקנה לך תשלום פנסיה חודשית בהיותך מגיע לגיל פרישה. ביטוח מנהלים הוא למעשה חוזה בין המבוטח לבין חברת הביטוח, הנקרא “פוליסת ביטוח” והוא מבטיח את הקיום הכלכלי במקרים של מוות ונכות ולא רק בעקבות גיל הפרישה מהעבודה.

פוליסה זו מתאימה לכל שכיר במקום העבודה שמעוניין ורוצה להגן ולשמור על זכויותיו הפנסיוניות. כמו כן, גם מעביד שרוצה להבטיח את זכויותיהם הפנסיוניות של עובדיו בקופה מוגנת יכול ליצור לעובדיו ביטוח מנהלים. כמו כן, הפוליסה מוכרת כקופת גמל, ומקנה הטבות מס מקסימליות לשכיר במקום עבודתו. 

ביטוח המנהלים כולל בתוכו:

  • חיסכון לגיל פרישה
  • ביטוח למקרה של אובדן כושר עבודה- כיסוי כספי במצב בהם המבוטח לא יוכל להמשיך ולעבוד.
  • ביטוח חיים למקרה של פטירה- במקרה זב יקבלו המוטבים שהוגדרו על-ידי המבוטח סכום חד פעמי 

בחירה בביטוח מנהלים הוא בחירה לחיסכון לטווח ארוך עם הטבות מס על הפקדות.

בביטוח המנהלים ניתן לבחור בין מסלולי השקעה שונים בהתאם לבחירת המבוטח, ועל כן חשוב שתיצרו איתנו קשר על מנת לברר פרטים נוספים בנושא ואנו מבטיחים שסוכן ילווה אותך לאורך כל הדרך!

 

ביטוח הרכב של סיסקו מכיל מגוון גדול של שירותים, באיכות ובסטנדרטים גבוהים! אצלנו תוכלו ליהנות מסוגים שונים של פוליסות רכב, החל מחבילה בסיסית המפצה את בעל הרכב במקרה של גרימת נזק לרכבו ועד לפוליסה רחבה שמכילה שירותים וכיסויים נוספים. עם סיסקו אתם זוכים להיות חלק ממשפחה, וליהנות מרמת שירות חמה, אדיבה ואישית! אנחנו נטפל בכל בעיות הרכב, ונחסוך מכם את כל הדאגות!

אתם רק צריכים להגיע אל היעד, אנחנו נדאג שתוכלו לעשות זאת בראש שקט!

ביטוח רכב בחברת הפניקס או בחברת כלל

במחיר שלא תמצאו בשום מקום, ובשירות שתשמחו לחזור בשבילו!

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר

ליווי אישי צמוד במהלך הפעלת הביטוח

הכוונה מקצועית בבחירת הביטוח

עובדים מול כל חברות הביטוח

רוצים לדעת מהו ביטוח הרכב המשתלם ביותר?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר עוד היום!

33