052-857-3111 / 08-8574162 :לקבלת מידע

לביטחון שלכם גם בבית

שירותי הביטוח שלנו

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח, ומכסים את כל סוגי המקרים

סוף סוף קניתם דירה, או שרכשתם את בית החלומות שכה ייחלתם לרכוש! אבל עם החלום שהתגשם, מגיעה גם המשכנתא. ביטוח המשכנתא הינו חלק בלתי נפרד מהלוואת המשכנתא, שכן הוא מבטיח לבנק החזר של כספי ההלוואה במקרה של אסון. סיקסו תלווה אתכם בהחלטה המרגשת של קניית בית ותקל על החששות באמצעות ביטוח משכנתא נוח, משתלם והכי טוב בשוק!

רק עם ביטוח המשכנתא שלנו תוכלו ליהנות מיתרונות רבים, החל ממחירים נוחים ואטרקטיביים, הנחות והרחבות ועד כיסויים ייחודיים ומורחבים ומותאמים לצרכים שלכם. בחירה בביטוח משכנתא של סיקסו היא בחירה חכמה ונכונה!

ביטוח המשכנתא מורכב מביטוח מבנה המיועד למקרים של פגיעה בנכס, וביטוח חיים למשכנתא המבטיח את החזר יתרת ההלוואה לבנק במקרה של מוות.

ביטוח מבנה למשכנתא – ביטוח זה מכסה אתכם את הבנק המלווה מפני נזקים אפשריים למבנה הדירה ולחלקים הצמודים לה. הביטוח שלנו מאפשר:

  • הגנה מפני שלל סוגי הנזקים לדירה ולחלקים כגון חלונות, קירות, רצפה, גג, דלתות, מרפסת, מחסן, מערכות מיזוג וכו’.
  • בעל כיסוי גם בעת רעידות אדמה.

ביטוח חיים למשכנתא – הביטוח לא יכול להגן עלייך מפני הנורא מכל, אבל כן יכולה להקטין את הנטל הכלכלי של בני המשפחה שאיבדה את יקירה! ביטוח חיים למשכנתא מבטיח החזר יתרת ההלוואה לבנק במקרה של מות אחד הלווים.

  • סוג זה הינו חובה על-פי חוק מחשש לאי יכולת פרעון ההלוואה.
  • באם תישאר יתרה לאחר תשלום סכום ההלוואה לבנק, אז מוטבי המבוטח שרשומים בפוליסה יקבלו אותה.

מחיר פרמיית ביטוח המשכנתא משתנה בהתאם לנתוני הנכס כגון: גודל, עיר, קומה וכן האלה. או לחילופין בהתאם לגובה המשכנתא. כמו כן, הדבר תלוי גם בגובה ההשתתפות העצמית של ביטוח המבנה. אצלנו בסיסקו, מתחייבים להצעה הזולה ביותר בביטוח חיים למשכנתא!

ביטוח חיים למשכנתא בהתאם לאופי ההלוואה!

וביטוח מבנה למשכנתא במחיר הזול במדינה!

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר

ליווי אישי צמוד במהלך הפעלת הביטוח

הכוונה מקצועית בבחירת הביטוח

עובדים מול כל חברות הביטוח

רוצים לדעת מהו ביטוח המשכנתא המשתלם ביותר?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר עוד היום!

33