052-857-3111 / 08-8574162 :לקבלת מידע

מלווים אתכם לאורך כל הדרך

שירותי הביטוח שלנו

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח, ומכסים את כל סוגי המקרים

תכננתם את חופשת חלומותיכם? אתם רגע לפני הטיול הגדול? כדי שתוכלו באמת ליהנות מהחופשה, כדאי שתצטיידו גם בביטוח נסיעות לחו”ל! כך תוכלו ליהנות מראש שקט ולהשאיר לנו לדאוג לכל השאר. אנחנו בסיקסו נמשיך ללוות אותך גם בחופשתך ונדאג לבריאות שלך ולמטענך. ביטוח נסיעות לחו”ל מתאים למגוון מטרות נסיעה שונות כגון: עסקים, נופש, לימודים, עבודה בחו”ל, מסעות ותרמילאיות וכדומה. 

ביטוח נסיעות לחו”ל מורכב מתכנית ביטוח בסיסית, אליה ניתן להוסיף כיסויים והרחבות, בהתאם לצרכיכם האישיים. פוליסת הביטוח הבסיסית קשורה לנושא הרפואי שמטרתו לכסות קשת רחבה של אירועים רפואיים אפשריים, שעלולים להתרחש בחו”ל. אל פוליסה זו ניתן להוסיף הרחבות נוספות שקשורים בנושאים אחרים כמו כבודה ומטען, ועד לחופשה עצמה.

ביטוח נסיעות לחו”ל מתאים לכל אדם אשר יוצא מחוץ לגבולות הארץ והוא מקנה הגנה ביטוח מפני מגוון של אירועים אפשריים כגון הוצאות רפואיות, אחריות כלפי צד ג’, כיסוי לאיתור וחילוץ, ייעוץ רפואי, פינוי רפואי, כיסוי הריון ועוד. אל הביטוח הבסיסי ניתן ומומלץ להוסיף הרחבות שיעניקו לכם הנופשים בחו”ל, את השקט שאתם כה זקוקים לו! הרחבות מסוג זה הן בין היתר ביטוח כבודה כולל אובן או גניבה, שחזור מסמכים, ביטוח חפצי ערך, ביטול נסיעה, קיצור נסיעה גניבות חפצים כגון סלולרי ועוד.

חשוב לזכור שיש לרכוש את הביטוח כמה שיותר מוקדם ולא להמתין לרגע האחרון, על מנת שתוכלו לקבל פיצוי במידה ותאלצו לבטל מסיבות כאלה ואחרות את הטיסה. כמו כן, אצלנו בסיקסו תהנו מהתאמת פוליסת הביטוח לסוג הנסיעה המתוכננת כך שיכסה את מרבית הפעילויות הצפויות. במידה ותרצו להרחיב את הביטוח בעת שאתם שוהים בחו”ל, בהחלט תוכלו לעשות זאת!

עם ביטוח נסיעות לחו”ל אתה ובני משפחתך, תוכלו לטוס רגועים, ולדעת שבמידת הצורך, אנחנו פה בשבילכם, בזמינות מקסימלית, ובמתן השירותים הטובים ביותר.

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר

ליווי אישי צמוד במהלך הפעלת הביטוח

הכוונה מקצועית בבחירת הביטוח

עובדים מול כל חברות הביטוח

רוצים לדעת מהו ביטוח הנסיעות המשתלם ביותר?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר עוד היום!

33