052-857-3111 / 08-8574162 :לקבלת מידע

דואגים לכם גם בגיל הפרישה

שירותי הביטוח שלנו

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח, ומכסים את כל סוגי המקרים

חשבתם מה תעשו יום אחרי שתפרשו מהעבודה? איך תעבירו את הימים שאחרי סיום עבודתם? – מה שבטוח הוא שתרצו לשמור על אותה רמת חיים ואיכות חיים אליה התרגלתם. לכן, כדאי שכבר מעכשיו תדאגו להפריש כספים לקרן הפנסיה. קרן הפנסיה תבטיח לכם הכנסה חודשית לכל החיים בימים שאחרי הפרישה, והגנה למשפחתך במקרה של מוות חס וחלילה.

קרן הפנסיה תשמש עבורכם תחליף להכנסה בגיל פרישה באמצעות שלושה סוגים שונים של תכניות המאפשרות חיסכון לתקופה שאחרי הפרישה: קופת גמל, קרן פנסיה וקרן השתלמות:

  • קופת גמל – מגוון מסלולי השקעה המותאמים לגיל החוסך, לטווח החיסכון הרצוי ולתנאי השוק המשתנים.
  • קרן פנסיה – קרנות המותאמים גם לשכירים וגם לעצמאים, המבטיחות קצבה לכל החיים לאחר הפרישה.
  • קרן השתלמות – חיסכון לטווח בינוני המיועד למטרות השתלמות ולחיסכון כללי, מאפשרים ללקוח גמישות בניהול החיסכון הפנסיוני הכללי.

 

החיסכון הפנסיוני למעשה מורכב משני חלקים. הראשון הוא חיסכון שממנו ישלמו לכם קצבת פנסה או ליקירכם לאחר פטירתכם. השני הוא כיסוי ביטוחי שתקף עד גיל הפרישה מהעבודה וכולל ביטוח אובדן כושר עבודה ממנו תקבלו קצבה חודשית במידה ולא תוכלו להמשיך ולעבוד וביטוח למקרה מוות ממנו יקירכם יקבלו סכום חד פעמי או קצבה חודשית.

חשוב שתזכרו, הכסף שאתם חוסכים כל חודש בחיסכון הפנסיוני מצטבר עם הזמן, לכן כדאי שתתחילו לחסוך כבר מעכשיו, זה אף פעם לא מוקדם מידי. את החיסכון הפנסיוני אנחנו בסיקסו ננהל עבורכם, ונאפשר לכם לדאוג לחלומות ולתכניות שלכם לימים שלאחר הפרישה. רק תזכרו, סכום החיסכון יילך ויגדל, אם תתחילו לחסוך כבר מהיום! כל יום נותן לכם כסף לעתיד שלכם!

ביטוח רכב בחברת הפניקס או בחברת כלל

במחיר שלא תמצאו בשום מקום, ובשירות שתשמחו לחזור בשבילו!

מתחייבים למחיר המשתלם ביותר

ליווי אישי צמוד במהלך הפעלת הביטוח

הכוונה מקצועית בבחירת הביטוח

עובדים מול כל חברות הביטוח

רוצים לדעת מהו ביטוח הרכב המשתלם ביותר?

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר עוד היום!

33